Přeprava nadměrných nákladů

Přepravu nadměrných rozměrů zajišťujeme pomocí speciálních návěsů s velkou nosností. Zajistíme pro vás přepravu strojních zařízení, součástí staveb i ocelových konstrukcí a dalších rozměrných nákladů. Nadměrné náklady přepravíme po celé ČR i do zahraničí.

V naší nabídce pro vás máme připraveny návěsy, ze kterých společně vybereme ten nevhodnější pro vás. Stačí nás kontaktovat. K dispozici pro vás máme tyto:

  • Nízkopodlažní návěs značky Nooteboom s nosností 60 tun,
  • 6osý návěs Noteboom se všemi natáčecími nápravami s nosností 82 tun pro největší náklady,
  • 5osý návěs Faymonville se všemi natáčecími nápravami a nosností 60 tun. Ten je díky svým rozměrům a výborné manipulovatelnosti vhodný především do špatně dostupných prostor.

Návěsy Noteboom

Návěsy této značky patří k evropské špičce v přepravě nadměrných nákladů od roku 1953, kdy byla společnost založena. Za dobu své existence přišla s řadou vylepšení, které přejala i konkurence a dnes jsou samozřejmostí při nadměrné přepravě. Dnes svou nabídkou návěsů se 2 až 11 hydraulicky řízenými osami s nosností až 134 tun pokrývá všechny potřeby, které v přepravě nadměrných břemen můžete mít.

Návěsy Faymonville

Za 50 let své existence se produkty společnosti Faymonville rozšířily z Belgie přes Evropu až do celého světa. Společnost neustále rozšiřuje své portfolio řešení pro nadměrnou dopravu a snaží se uspokojovat stále rostoucí poptávku po nadměrné přepravě svými návěsy špičkové kvality.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.