Demoliční práce

Provádíme veškeré demolice a likvidace obytných i průmyslových objektů pomocí našich demoličních bagrů s dosahem až 32 metrů. Kromě likvidace zajistíme také vyklizení prostor pro další stavební úkony. K demolicím používáme bagry různých velikostí s výkonnými bouracími kladivy a s odborně proškolenou obsluhou. Domy a stavby demolujeme šetrnou technologií postupného odbourávání. Dále se specializujeme na likvidaci a bourání ocelových staveb.

V rámci demoličních prací pro vás zajistíme:

  • demolice obytných budov
  • demolice komerčních objektů a výrobních hal
  • demolice výškových staveb a komínů
  • další demoliční práce včetně vyklizení prostor

Při demoličních pracích dbáme na maximální bezpečnost, profesionální provedení a používáme špičkovou techniku.

Naše demoliční bagry

Volvo EC 650

Toto pásové rypadlo patří mezi klasické demoliční stroje značky Volvo. Jeho hlavními výhodami jsou bezpečnostní kabina chránící řidiče při převrácení (ROPS), kontrola trakce a výkonné rameno s objemnou lopatou.

Volvo EC 650

Technické parametry

Nosnost66,8 t
Dosah13,3 m
Celková délka vozidla13,28 m
Nosná délka vozidla4,73 m
Motor284 kW
Rychlost2,8 km/h

Terex Fuchs MHL 340

Terex Fuchs MHL 340 patří mezi nejlepší demoliční a recyklační stroje na světě. Díky své skálopevné stabilitě a robustnímu provedení zajišťuje bezpečnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Jemná hydraulika zajišťuje snadné ovládání a maximální přesnost práce.

Díky výkonnému turbo diesel motoru a efektivní klimatizaci je práce s tímto strojem potěšením. V kabině s panoramatickým čelním sklem má řidič vždy vše plně pod kontrolou. Práci usnadňuje také vhodné umístění ovládacích prvků bagru a displej.

Terex Fuchs MHL 340

Technické parametry

Nosnost32 t
Dosah13,7 m
Celková délka vozidla8,7 m
Nosná délka vozidla5,18 m
Motor128 kW
Rychlost20 km/h

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.