Autojeřáb Terex Demag AC 50-1

40 metrů dlouhý výložník poskytuje jeřábu mimořádnou nosnost. Díky využití hydraulického systému je manipulace s výložníkem rychlá a snadná. Vysoká nosnost jeřábu umožňuje přemísťování pestré škály předmětů. Autojeřáb je vhodný na silniční provoz i se 7,5tunovým protizávažím, 9,2 metrovým prodloužením výložníku a zatížením nápravy do 12 tun. Standardem je pak ABS systém, tempomat a automatická převodovka. Tento univerzální autojeřáb je osazen motorem DaimlerChrysler OM 926 LA. Šířka stroje je 2,55 m i s oběma pneumatikami.

Parametry jeřábu

Nosnost50 t
Délka výložníku10,1 - 40 m
Prodloužení výložníku9,2 m nebo 17,6 m
Maximální délka výložníku s prodloužením40 m + 17,6 m = 57,6 m
Celková délka vozidla11,2 m
Nosná délka vozidla9,07 m
Motor240 kW
Rychlost80 km/h

Jeřáby Terex představují dokonalou kombinaci rychlosti přesunu a velké nosnosti výložníku. Díky krátkému času, který potřebují k přípravě, jsou ideální pro rychlé přesouvání těžkých břemen. Ať už chcete naložit a vyložit nadměrný náklad, nebo přesunout cokoli těžkého na stavbě, jsou pro vás autojeřáby Terex tím nejlepším pomocníkem.

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se pronájmem autojeřábů, provádíme přepravu nadměrných nákladů i těžkých břemen, demoliční práce a další služby s využitím našich jeřábů. Vlastníme největší autojeřáb Demag v ČR a SR.

Máte zájem o některou z našich služeb?Neváhejte nás kontaktovat.